SAP BUSINESS ONE

SAP Business One, dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan SAP firmasının KOBİ’ler için ürettiği ürünüdür. GO Bilişim Danışmanlık İnovasyon, SAP Business One’nın satış öncesi, kurulum ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmektedir. Esnek, modüler, aynı zamanda da güçlü bir çözüm olan SAP Business One, kullanıcı dostu ara yüzüyle son derece kolay kullanılmaktadır.

 

SAP Business One; muhasebe ve finanstan satın almaya, stok yönetiminden satış ve müşteri ilişkilerine, proje yönetiminden üretime ve insan kaynaklarına kadar her alanda işletmenizi başarıyla yönetebilmeniz için uygun maliyetli bir çözüm aracı sunuyor. Bu araç ile iş süreçlerinizi sadeleştirin, işletmenizi daha iyi tanıyın, hızlı hareket yeteneği kazanın ve gerçek zamanlı bilgilerle kararlar alın. Böylece hedeflediğiniz karlılık ve büyüme rakamlarına ulaşın.

SAP Business One, işletmenizin tamamını net bir şekilde görmenizi ve operasyonlarınızı her yönüyle eksiksiz bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan tek ve entegre bir çözüm sunuyor. İşletmeye ilişkin bütün önemli bilgileri toplayarak şirket genelinde anında erişime ve kullanıma açıyor. Muhasebe paket programlarının ve tablolama programlarının aksine, ana iş alanlarınızı yönetmek için ihtiyacınız olanı size sunuyor.

 

Üstelik, çalışanlarınız SAP Business One’ı daha ilk günden kullanmaya başlayabilir. İşletmeniz büyüdükçe, SAP Business One’ı da değişen ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirebilir ve kapsamını genişletebilirsiniz.

 

SAP Business One temel fonksiyonları;

Ayrıca, Microsoft Office bileşenleri (Outlook, Excel, Word vb.) ile tam entegrasyon sağlar. Böylece kullandığınız araçlarla entegre bir ortamda çalışmaya devam edebilirsiniz.

 

SAP Business One bellek içi veri tabanı teknolojisini kullanan SAP HANA ve  Microsoft SQL sunucu platformları üzerinde çalışmaktadır. Bu seçeneklerden, sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Business One HANA versiyonunu aylık bir lisans ücreti karşılığında bulut hizmeti olarak da kullanılabilmektedir. Ana lisans ile birlikte gelen mobil uygulama ile birlikte birçok fonksiyona erişim sağlanabilmektedir. Böylece sahadaki personeliniz kesintisiz olarak işlerini yürütebilmekte, yöneticileriniz mekândan bağımsız olarak yönetim fonksiyonlarını yerine getirebilmektedirler.

SAP Business One hakkında detaylı bilgi için

tıklayınız.

SAP Business One tanıtım videosu için

tıklayınız.

Detaylı Bilgi İster misiniz? Sizi Arayalım!

info@gobilisim.com.tr

+90 (232)448-7282

Vali Rahmi Bey Mahallesi

Menderes Caddesi

No:61 D:3 Buca- İzmir

Copyright 2017 © - Tüm hakları GO Bilişim İnovasyon Danışmanlık firmasına aittir.



gobilişim